Algemeen comité

Het algemeen comité telt 27 leden die 4 maal per jaar samenkomen. In het algemeen comité is een schepen van alle gemeentevennoten vertegenwoordigd. Het algemeen comité heeft als doel de verbinding en het overleg tussen de raad van bestuur en de deelnemers te faciliteren en te stroomlijnen. De leden van het algemeen comité ontvangen geen vergoeding voor hun deelname aan de vergaderingen.

De leden

Naam en voornaam gemeente of stad mandaat
Baert Michel Boortmeerbeek vertegenwoordiger
Beeken Rudi Tielt-Winge vertegenwoordiger/voorzitter
Bergmans Nico Scherpenheuvel-Zichem vertegenwoordiger
Bollion Nicolas Boutersem plaatsvervangend vertegenwoordiger
De Becker René Kortenberg plaatsvervangend vertegenwoordiger
De Bruyn Piet Rotselaar vertegenwoordiger
De Buck Frederik Bierbeek vertegenwoordiger
De Cort Paul Tienen vertegenwoordiger
De Locht Hans Boortmeerbeek plaatsvervangend vertegenwoordiger
De Rijck Nick Tremelo plaatsvervangend vertegenwoordiger
Duerinckx Paul Lubbeek plaatsvervangend vertegenwoordiger
Eggers Jens Keerbergen plaatsvervangend vertegenwoordiger
Eyssen Hans Holsbeek plaatsvervangend vertegenwoordiger
Forceville Maarten Herent plaatsvervangend vertegenwoordiger
Goegeminne Kristien Kortenberg vertegenwoordiger
Groeseneken Tom Hoegaarden plaatsvervangend vertegenwoordiger
Ieven Saartje Landen  vertegenwoordiger
Jamar Chris Geetbets vertegenwoordiger
Lefevre Marleen Hoegaarden vertegenwoordiger
Matthijs Mies Hoegaarden plaatsvervangend vertegenwoordiger
Mergaerts Sam Begijnendijk plaatsvervangend vertegenwoordiger
Mertens Roger Zoutleeuw vertegenwoordiger/ondervoorzitter
Michiels Suzy Rotselaar plaatsvervangend vertegenwoordiger
Morris Marc Bertem vertegenwoordiger
Muyldermans Kamil Huldenberg plaatsvervangend vertegenwoordiger
Putseys Nathalie Bekkevoort plaatsvervangend vertegenwoordiger
Reekmans Peter Glabbeek plaatsvervangend vertegenwoordiger
Reviers Benny Bekkevoort vertegenwoordiger
Roskams Tania Lubbeek vertegenwoordiger
Rutten Jos Oud-Heverlee vertegenwoordiger
Schelstraete Jan Herent vertegenwoordiger
Segers Claire Keerbergen vertegenwoordiger
Smeesters Griet Zoutleeuw plaatsvervangend vertegenwoordiger
Stroobants Danny Leuven plaatsvervangend vertegenwoordiger
Swiggers Steven Haacht plaatsvervangend vertegenwoordiger
Thomas Erwin Kortenaken plaatsvervangend vertegenwoordiger
Van De Gaer Agnes Tielt-Winge plaatsvervangend vertegenwoordiger
Vanhulst Johan Bierbeek vertegenwoordiger
Van Hurck Benita Tienen plaatsvervangend vertegenwoordiger
Van Oppens Thomas  Leuven vertegenwoordiger
Vander Bracht Annelies  Holsbeek vertegenwoordiger
Vandevelde Andy Linter  plaatsvervangend vertegenwoordiger
Vandewijngaerden Griet Kortenaken vertegenwoordiger
Vangoidtsenhoven Danny Huldenberg vertegenwoordiger
Vanwinkelen Kris Glabbeek vertegenwoordiger
Verdeyen Jos Haacht vertegenwoordiger
Vermeulen Steven Begijnendijk vertegenwoordiger
Vervliet Chris Boutersem vertegenwoordiger
Vervoort Philippe Huldenberg plaatsvervangend vertegenwoordiger
Vreys Petra Tremelo vertegenwoordiger
Wynants Marc Linter vertegenwoordiger